Qi Gong online Opleiding
start zondag 10 september ’23
Het creëren van ruimte via bewuste bewegingen zacht & vloeiend, met aandacht in lichaam en geest, zo voeden we ons lichaam met energie: Qi, de bron van leven.
Mijn complimenten over de syllabus, luid x duidelijk Jip x Janneke. Heel fijn lezen.
Anneke StrietmanAnnegje's Zen en Yoga
Morgenavond moet is zelf les geven maar voor woensdag avond heb ik al een plekje vrij gehouden in de agenda om de les te doen.
Ik vind het een hele nieuwe ontdekking deze manier van bewegen. Ik doe elke dag de oefeningen waar je filmpjes van hebt gestuurd. Heel fijn!
Sandra HarmsenYoga Studio Etten
Fijn de herhaal les van zojuist. Ik was ook begonnen om de 4 uurs les voor de tweede keer te bekijken.
Janine van DamJezelf Inzicht Ademcoaching
Ik vind dat je het goed aanpakt Nanda, met de drie camera’s, de opgenomen lessen en de oefenlessen en niet te vergeten de syllabus. Ben er heel blij mee! Dat wou ik nog maar even gezegd hebben.
Wendela Poptadocent ITCCA (International Tai Chi Chuan Association) en persoonlijke vriendin
ik vind het fijn als je uitleg geeft waar een oefening voor is.
het fijne aan deze oefeningen vind ik om door de ruimte te bewegen zonder ergens beperkingen te voelen.
De les van zaterdag (song of qi - hout) heb ik ook gedaan een mooie aanvulling hierop.
Sandra HarmsenYoga Studio Etten
Dankjewel voor je mailtje en de goede tips. Fijn om zo te kunnen overleggen.
Rianne
Previous
Next

Lees in de verschillende subkopjes over:
-
Waarom Qi Gong leren; en is het iets voor jou?
-
De inhoud van de Qi Gong opleiding
-
Qi Gong in een notendop – hoe/wat/waar
-
Inschrijfformulier
-
Rooster: data van de zondagochtenden en avonden
De Qi Gong opleiding is Online. Alle lessen zijn live online mee te doen en/of later te bekijken. De lessen worden live opgenomen en gedurende de hele opleiding beschikbaar. Als extra ontvang je oefenfilmpjes die je tot 5 maanden ná de opleiding je kunt kijken.